Plugins - Admin and Site Enhancements (ASE) - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (320 entries)

en: (Default is 'secret')
hu: (Alapértelmezett: 'secret')

en: (Default is 160px)
hu: (Az alapértelmezett 160px)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
hu: (összesen _MAX_ bejegyzésből szűrve)

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 120 seconds
hu: 120 másodperc

en: 15 seconds
hu: 15 másodperc

en: 2 minutes
hu: 2 perc

en: 3 minutes
hu: 3 perc

en: 30 seconds
hu: 30 másodperc

en: 45 seconds
hu: 45 másodperc

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 60 seconds
hu: 60 másodperc

en: 90 seconds
hu: 90 másodperc

en: <div class="asenha-warning">This feature <strong>only works for/with the default WordPress login page</strong>. It does not support using custom login page you manually created with a page builder or with another plugin.<br /><br />It's also <strong>not yet compatible with two-factor authentication (2FA) methods</strong>. If you use a 2FA plugin, please use the change login URL feature bundled in that plugin, or use another plugin that is compatible with it.<br /><br />And obviously, to improve security, please <strong>use something other than 'login'</strong> for the custom login slug.</div>
hu: <div class="asenha-warning">Ez a funkció <strong>csak az alapértelmezett WordPress bejelentkezési oldalon működik</strong>. Nem támogatja a kézzel, oldalépítővel vagy más pluginnal létrehozott egyéni bejelentkezési oldal használatát.<br /><br />A <strong>kétfaktoros hitelesítési (2FA) módszerekkel sem kompatibilis még</strong>. Ha 2FA bővítményt használsz, kérjük, használd az adott bővítményben csomagolt bejelentkezési URL megváltoztatása funkciót, vagy használj egy másik, azzal kompatibilis bővítményt.<br /><br />És természetesen a biztonság javítása érdekében kérjük, hogy az egyéni bejelentkezési url-hez ne a <strong>'login'</strong> szót használd.</div>

en: <span class="faded">(Default is 1 minute)</span>
hu: <span class="faded">(Alapértelmezett 1 perc)</span>

en: <span class="faded">(Default is 15 seconds)</span>
hu: <span class="faded">(Az alapértelmezett 15 másodperc)</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Host</span>
hu: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Hoszt</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Password</span>
hu: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Jelszó</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Security</span>
hu: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Biztonság</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Send a test email to</span>
hu: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Küldjön egy teszt e-mailt a következő címre</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender email</span>
hu: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Feladó e-mail címe</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender name</span>
hu: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Feladó neve</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Username</span>
hu: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Felhasználónév</span>

en: <strong>Code to insert after &lt;body&gt; with the priority of</strong>
hu: <strong>A &lt;body&gt; után beillesztendő kód a következő prioritással</strong>

en: <strong>Code to insert before &lt;/head&gt; with the priority of</strong>
hu: <strong>A &lt;/head&gt; előtt beillesztendő kód a következő prioritással</strong>

en: <strong>Code to insert in footer section before &lt;/body&gt; with the priority of</strong>
hu: <strong>A &lt;/body&gt; előtt a lábléc szakaszba beillesztendő kód a következő prioritással</strong>

en: <strong>Error:</strong> Invalid email or incorrect password.
hu: <strong>Hiba:</strong>: Érvénytelen e-mail cím vagy helytelen jelszó.

en: <strong>Your ads.txt content:</strong>
hu: <strong>Az ads.txt tartalma:</strong>

en: <strong>Your app-ads.txt content:</strong>
hu: <strong>Az Ön app-ads.txt tartalma:</strong>

en: ASE Pro YEAR-END SALE! 20% DISCOUNT. Lifetime Deal (LTD) available.
hu: ASE Pro ÉVVÉGI AKCIÓ! 20% KEDVEZMÉNY. Lifetime Deal (LTD) elérhető.

en: AVIF Support Status
hu: AVIF támogatás állapota

en: AVIF Upload
hu: AVIF feltöltés

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Add Your Review
hu: Írj új értékelést

en: Add custom &lt;body&gt; class(es) on the singular view of some or all public post types. Compatible with classes already added using <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">Custom Body Class plugin</a>.
hu: Egyéni &lt;body&gt; osztály(ok) hozzáadása néhány vagy az összes nyilvános bejegyzés típus egyedi nézetéhez. Kompatibilis a <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">Custom Body Class plugin</a> használatával már hozzáadott osztályokkal.

en: Add custom CSS on all admin pages for all user roles.
hu: Egyéni CSS hozzáadása az összes admin oldalra az összes felhasználói szerepkörhöz.

en: Add custom CSS on all frontend pages for all user roles.
hu: Egyéni CSS hozzáadása az összes frontend oldalhoz az összes felhasználói szerepkörhöz.

en: Admin Interface
hu: Admin felület

en: Admin Menu Organizer
hu: Admin menü szervező

en: Admin Notices
hu: Admin értesítések

en: Admin and Site Enhancements (ASE)
hu: Admin és webhelyfejlesztések (ASE)

en: After duplication, redirect to:
hu: Duplikálás után átirányítás ide:

en: After saving the settings above, check if everything is configured properly below.
hu: A fenti beállítások mentése után ellenőrizd, hogy minden megfelelően van-e konfigurálva.

en: Allow Custom Navigation Menu Items to Open in New Tab
hu: Egyéni navigációs menüelemek új lapon történő megnyitásának engedélyezése

en: Allow custom navigation menu items to have links that open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
hu: Lehetővé teszi, hogy az egyéni navigációs menüelemek linkjei új böngészőfülben nyíljanak meg a target="_blank" attribútummal. A rel="noopener noreferrer nofollow" attribútumot is hozzáadjuk a fokozott biztonság és a SEO előnyei érdekében.

en: Allow some or all user roles to upload SVG files, which will then be sanitized to keep things secure.
hu: Engedélyezheted néhány vagy minden felhasználói szerepkör számára az SVG fájlok feltöltését, amelyeket ezután megtisztítunk a biztonság megőrzése érdekében.

en: Also disable frontend block styles / CSS files for the selected post types.
hu: A frontend blokkstílusok / CSS fájlok letiltása a kiválasztott bejegyzés típusokhoz.

en: Attempts<br />Lockouts
hu: Kísérletek<br />Kizárások

en: Auto-Publish Posts with Missed Schedule
hu: Automatikus bejegyzések közzététel kihagyott ütemezéssel

en: Background
hu: Háttér

en: Bypass verification of SSL certificate. This would be insecure if mail is delivered across the internet but could help in certain local and/or containerized WordPress scenarios.
hu: Az SSL-tanúsítvány ellenőrzésének megkerülése. Ez nem lenne biztonságos, ha a leveleket az interneten keresztül kézbesítik, de segíthet bizonyos helyi és/vagy konténeres WordPress forgatókönyvekben.

en: Change Login URL
hu: Bejelentkezési URL megváltoztatása

en: Clean Up Admin Bar
hu: Admin sáv megtisztítása

en: Clean up admin pages by moving notices into a separate panel easily accessible via the admin bar.
hu: Tisztítsd meg az admin oldalakat azáltal, hogy az értesítéseket egy külön panelbe helyezi, amely könnyen elérhető az admin sávon keresztül.

en: Clean up and speed up the dashboard by completely disabling some or all widgets. Disabled widgets won't load any assets nor show up under Screen Options.
hu: Tisztítsd meg és gyorsítsd fel a vezérlőpultot néhány vagy az összes widget teljes letiltásával. A letiltott widgetek nem töltenek be semmilyen eszközt, és nem jelennek meg a képernyőbeállítások alatt.

en: Click to view hidden admin notices
hu: Kattints ide az elrejtett admin értesítések megtekintéséhez

en: Collapse
hu: Összecsukás

en: Completely disable core, theme and plugin updates and auto-updates. Will also disable update checks, notices and emails.
hu: Teljesen letiltja a WordPress, a téma és a plugin frissítéseket és az automatikus frissítéseket. Letiltja a frissítési ellenőrzéseket, értesítéseket és e-maileket is.

en: Configure
hu: Beállítás

en: Content Duplication
hu: Tartalom duplikálás

en: Content Management
hu: Tartalomkezelés

en: Content Order
hu: Tartalom rendezése

en: Currently on YEAR-END SALE. <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">20% discount</a>.
hu: Jelenleg ÉV VÉGI AKCIÓ van. <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">20% kedvezmény</a>.

en: Curves
hu: Görbék

en: Custom Admin CSS
hu: Egyéni admin CSS

en: Custom Admin Footer Text
hu: Egyéni admin lábléc szöveg

en: Custom Body Class
hu: Egyedi body class

en: Custom Code
hu: Egyéni kód

en: Custom Frontend CSS
hu: Egyedi weboldal CSS

en: Customize the order of the admin menu and optionally change menu item title or hide some items.
hu: Testreszabhatod az admin menü sorrendjét, és opcionálisan megváltoztathatod a menüpontok címét vagy elrejtheted az egyes elemeket.

en: Customize the text you see on the footer of wp-admin pages other than this ASE settings page.
hu: Testreszabhatod a wp-admin oldalak láblécében megjelenő szöveget, kivéve ezt az ASE-beállítások oldalt.

en: DUPLICATE
hu: DUPLIKÁLÁS

en: Default is %s
hu: Alapértelmezett %s

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/body&gt;
hu: Az alapértelmezett érték 10. Nagyobb szám a &lt;/body&gt-hez közelebbi kód beillesztése;

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/head&gt;
hu: Az alapértelmezett érték 10. Nagyobb szám a &lt;/head&gt-hez közelebbi kód beillesztése;

en: Default is 10. Smaller number insert code closer to &lt;body&gt;
hu: Az alapértelmezett érték 10. Kisebb szám a &lt;body&gt kódhoz közelebb illeszti be a kódot;

en: Default text is: <em>Thank you for creating with <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a></em>.
hu: Az alapértelmezett szöveg: <em>Köszönet a <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a> használatáért a honlap létrehozásához!</em>

en: Default text is: <em>Version %s</em>
hu: Az alapértelmezett szöveg: <em>Verzió %s</em>

en: Description
hu: Leírás

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disable <strong>block-based widgets settings screen</strong>. Restores the classic widgets settings screen when using a classic (non-block) theme. This has no effect on block themes.
hu: <strong>Blokk alapú widgetek beállítási képernyőjének</strong> letiltása. Visszaállítja a klasszikus widgetek beállítási képernyőjét, ha klasszikus (nem blokk alapú) témát használsz. Ez nincs hatással a blokkos témákra.

en: Disable <strong>emoji support for pages, posts and custom post types</strong> on the admin and frontend. The support is primarily useful for older browsers that do not have native support for it. Most modern browsers across different OSes and devices now have native support for it.
hu: Az <strong>emoji-támogatás</strong> kikapcsolása <strong>az oldalak, bejegyzések és egyéni bejegyzés típusok számára</strong> az admin felületen és a frontendben. A támogatás elsősorban a régebbi böngészők számára hasznos, amelyek nem rendelkeznek natív támogatással. A legtöbb modern böngésző a különböző operációs rendszereken és eszközökön már rendelkezik natív támogatással.

en: Disable <strong>jQuery Migrate</strong> script on the frontend, which should no longer be needed if your site uses modern theme and plugins.
hu: Tiltsa le a <strong>jQuery Migrate</strong> szkriptet a frontendben, amelyre már nem lesz szükség, ha weboldalad modern témát és bővítményeket használ.

en: Disable <strong>lazy loading of images</strong> that was natively added since WordPress v5.5.
hu: Tiltsa le a <strong>a képek lazy betöltését</strong>, amelyet a WordPress v5.5 óta natívan hozzáadtak.

en: Disable <strong>version number</strong> on static resource URLs referenced in &lt;head&gt;, which can disclose WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s). Applies to non-logged-in view of pages. This will also increase cacheability of static assets, but may have unintended consequences. Make sure you know what you are doing.
hu: <strong>Verziószám</strong> kikapcsolása a &lt;head&gt;-ben hivatkozott statikus erőforrás URL-eken, amelyek felfedhetik a WordPress verziószámát. A régebbi verzió(k) tartalmazhat(nak) be nem javított biztonsági rést(eket). Az oldalak nem bejelentkezett nézetére vonatkozik. Ez szintén növeli a statikus eszközök gyorsítótárba helyezhetőségét, de nem szándékolt következményei lehetnek. Győződj meg róla, hogy tudod, mit csinálsz.

en: Disable All Updates
hu: Minden frissítés letiltása

en: Disable Comments
hu: Hozzászólások letiltása

en: Disable Components
hu: Komponensek letiltása

en: Disable Dashboard Widgets
hu: Vezérlőpult widgetek letiltása

en: Disable Feeds
hu: Feed letiltása

en: Disable Gutenberg
hu: Gutenberg kikapcsolása

en: Disable REST API
hu: REST API letiltása

en: Disable REST API access for non-authenticated users and remove URL traces from &lt;head&gt;, HTTP headers and WP RSD endpoint.
hu: A nem hitelesített felhasználók REST API-hozzáférésének letiltása és az URL-nyomok eltávolítása a &lt;head&gt;, a HTTP fejlécek és a WP RSD végpontról.

en: Disable Smaller Components
hu: Kisebb komponensek letiltása

en: Disable XML-RPC
hu: XML-RPC letiltása

en: Disable all RSS, Atom and RDF feeds. This includes feeds for posts, categories, tags, comments, authors and search. Also removes traces of feed URLs from &lt;head&gt;.
hu: Az összes RSS, Atom és RDF feed letiltása. Ez magában foglalja a bejegyzések, kategóriák, címkék, hozzászólások, szerzők és keresés feedjeit. Eltávolítja a feed URL-ek nyomait is a &lt;head&gt; -ből.

en: Disable comments for some or all public post types. When disabled, existing comments will also be hidden on the frontend.
hu: A hozzászólások letiltása néhány vagy minden nyilvános hozzászólás típus esetében. Ha letiltod, a már meglévő hozzászólások is el lesznek rejtve a weboldalon.

en: Disable loading of <strong>Dashicons CSS and JS files</strong> on the front-end for public site visitors. This might break the layout or design of custom forms, including custom login forms, if they depend on Dashicons. Make sure to check those forms after disabling.
hu: A <strong>Dashicons CSS és JS fájlok</strong> betöltésének letiltása a frontendben a nyilvános weboldal látogatói számára. Ez tönkreteheti az egyéni űrlapok elrendezését vagy kialakítását, beleértve az egyéni bejelentkezési űrlapokat is, ha azok a Dashicons-tól függenek. A letiltás után ellenőrizd ezeket az űrlapokat.

en: Disable the <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. It's not needed if your site is not using pingback or remote (XML-RPC) client to manage posts.
hu: Kapcsolja ki a <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; taget</strong> a &lt;head&gt;-ben. Nincs rá szükség, ha webhelye nem használ pingbacket vagy távoli (XML-RPC) klienst a bejegyzések kezelésére.

en: Disable the <strong>Windows Live Writer (WLW) manifest &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. The WLW app was discontinued in 2017.
hu: Kapcsolja ki a <strong>Windows Live Writer (WLW) manifeszt &lt;link&gt; taget</strong> a &lt;head&gt;-ben. A WLW alkalmazás 2017-ben megszűnt.

en: Disable the <strong>generator &lt;meta&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
hu: Kapcsolja ki a <strong>generátor &lt;meta&gt; taget</strong> a &lt;head&gt;-ben, amely a WordPress verziószámát közli. A régebbi verzió(k) tartalmazhat(nak) be nem javított biztonsági rést(eket).

en: Disable the Gutenberg block editor for some or all applicable post types.
hu: Tiltsa le a Gutenberg blokkszerkesztőt néhány vagy az összes bejegyzés típusnál.

en: Disable the default <strong>WordPress shortlink &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. Ignored by search engines and has minimal practical use case. Usually, a dedicated shortlink plugin or service is preferred that allows for nice names in the short links and tracking of clicks when sharing the link on social media.
hu: Kapcsolja ki a <strong>WordPress</strong> alapértelmezett <strong>rövidlink &lt;link&gt; tagjét</strong> a &lt;head&gt;-ben. A keresőmotorok figyelmen kívül hagyják, és minimális gyakorlati haszna van. Általában egy dedikált shortlink plugin vagy szolgáltatás előnyben részesül, amely lehetővé teszi a szép nevek használatát a rövid linkekben és a kattintások nyomon követését a link közösségi médiában történő megosztásakor.

en: Dismiss
hu: Elvetés

en: Display Active Plugins First
hu: Aktív bővítmények megjelenítése elsőként

en: Display System Summary
hu: Rendszerösszegzés megtekintése

en: Display a panel showing and linking to all available sizes when viewing an image in the media library. Especially useful to quickly get the URL of a particular image size.
hu: A médiatárban lévő képek megtekintésekor megjeleníthet egy panelt, amely az összes rendelkezésre álló méretet megjeleníti és hivatkozik rájuk. Különösen hasznos egy adott képméret URL-címének gyors lekérdezéséhez.

en: Display active / activated plugins at the top of the Installed Plugins list. Useful when your site has many deactivated plugins for testing or development purposes.
hu: Az aktív/aktivált bővítményeket a Telepített bővítmények lista tetején jeleníti meg. Hasznos, ha weboldaladon sok inkakivált bővítmény van tesztelési vagy fejlesztési célból.

en: Display the registration date and time in the users list table.
hu: Jelenítse meg a regisztráció dátumát és időpontját a felhasználói lista táblázatában.

en: Do more with <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a>. Lifetime deal (LTD) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">available</a>.
hu: Hozz ki többet az <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro-val</a>. Életre szóló ajánlat (LTD) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">elérhető itt</a>.

en: Drag and drop menu items to the desired position. Optionally change 3rd party plugin/theme's menu item titles or hide some items until toggled by clicking "Show All" at the bottom of the admin menu.
hu: Húzd a menüelemeket a kívánt pozícióba. Opcionálisan megváltoztathatod a 3rd party plugin/theme menüpontok címeit, vagy elrejtheted az egyes elemeket, amíg az admin menü alján lévő “Összes mutatása" gombra kattintva nem kapcsolod ki őket.

en: Duplicate
hu: Duplikálás

en: Duplicate %s
hu: Duplikálás %s

en: Duplicate this as draft
hu: Másolja ezt piszkozatként

en: Easily edit and validate your <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> and <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> content.
hu: Könnyen szerkesztheted és érvényesítheti az <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> és <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> tartalmát.

en: Easily edit and validate your <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a> content.
hu: Könnyen szerkesztheted és érvényesítheted a <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a> tartalmát.

en: Easily enable enhancements and features that usually require multiple plugins.
hu: Könnyedén engedélyezhet olyan fejlesztéseket és funkciókat, amelyekhez általában több bővítményre van szükség.

en: Easily insert &lt;meta&gt;, &lt;link&gt;, &lt;script&gt; and &lt;style&gt; tags, Google Analytics, Tag Manager, AdSense, Ads Conversion and Optimize code, Facebook, TikTok and Twitter pixels, etc.
hu: Könnyedén beillesztheted a &lt;meta&gt;, &lt;link&gt;, &lt;script&gt; és &lt;style&gt; címkéket, Google Analytics, Tag Manager, AdSense, Ads Conversion és Optimize kódot, Facebook, TikTok és Twitter pixeleket stb.

en: Easily replace any type of media file with a new one while retaining the existing media ID, publish date and file name. So, no existing links will break.
hu: Könnyedén kicserélhetsz bármilyen típusú médiafájlt egy újjal, miközben megtartja a meglévő médiaazonosítót, a közzététel dátumát és a fájl nevét. Így a meglévő hivatkozások nem vesznek el.

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit screen
hu: Szerkesztési képernyő

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address Obfuscator
hu: Email cím elrejtése

en: Email Delivery
hu: E-mail kézbesítés

en: Email address only
hu: Csak e-mail cím

en: Enable assignment of multiple roles during user account creation and editing. This maybe useful for working with roles not defined in WordPress core, e.g. from e-commerce or LMS plugins.
hu: Több szerepkör hozzárendelésének lehetővé tétele a felhasználói fiók létrehozása és szerkesztése során. Ez hasznos lehet a WordPress-ben nem definiált szerepkörökkel való munkához, pl. az e-kereskedelmi vagy LMS bővítményekből.

en: Enable custom ordering of various "hierarchical" content types or those supporting "page attributes". A new 'Order' sub-menu will appear for enabled content type(s). The "All {Posts}" list page for enabled post types in wp-admin will automatically use the custom order.
hu: A különböző "hierarchikus" vagy "oldalattribútumokat" támogató tartalomtípusok egyéni sorrendjének meghatározása. Az engedélyezett tartalomtípus(ok)hoz egy új "Rendezés" almenü jelenik meg. A wp-adminban az engedélyezett bejegyzés típusok "Minden {Posts}" listaoldala automatikusan az egyéni sorrendet fogja használni.

en: Enable debug mode and output the debug info into WordPress debug.log file.
hu: Engedélyezze a hibakeresési módot, és a hibakeresési információkat a WordPress debug.log fájlba írja ki.

en: Enable log in, log out and dynamic log in/out menu item for addition to any menu.
hu: Bejelentkezés, kijelentkezés és dinamikus bejelentkezés/kilépés menüpont engedélyezése bármely menü kiegészítésére.

en: Enable one-click duplication of pages, posts and custom posts. The corresponding taxonomy terms and post meta will also be duplicated.
hu: Az oldalak, bejegyzések és egyéni bejegyzések egy kattintással történő duplikálásának engedélyezése. A megfelelő taxonómiai kifejezések és a bejegyzés meta szintén duplikálásra kerülnek.

en: Enable pages, posts and/or custom post types to have permalinks that point to external URLs. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits. Compatible with links added using <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Page Links To</a>.
hu: Engedélyezze, hogy az oldalak, bejegyzések és/vagy egyéni bejegyzés típusok külső URL-címekre mutató permalinkekkel rendelkezzenek. A rel="noopener noreferrer nofollow" attribútumot is hozzáadjuk a fokozott biztonság és a SEO-előnyök érdekében. Kompatibilis a <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Oldal hivatkozásai</a> használatával hozzáadott linkekkel.

en: Enable uploading <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> files in the Media Library. You can convert your existing PNG, JPG and GIF files using a tool like <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.
hu: Engedélyezze az <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> fájlok feltöltését a médiakönyvtárba. Meglévő PNG, JPG és GIF fájljait egy olyan eszközzel konvertálhatod, mint a <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.

en: Enhance List Tables
hu: Lista táblázatok javítása

en: Enhancements
hu: Fejlesztések

en: Error:
hu: Hiba:

en: Excerpt
hu: Kivonat

en: Expand
hu: Kibontás

en: External Permalinks
hu: Külső Permalinkek

en: Failed Login Attempts Log
hu: Sikertelen bejelentkezési kísérletek naplója

en: Failed login attempts:
hu: Sikertelen bejelentkezési kísérletek:

en: Featured Image
hu: Kiemelt kép

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: File Size
hu: Fájlméret

en: First
hu: Első

en: Force all links to external sites in post content, where <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> hook is used, to open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
hu: A bejegyzés tartalmában lévő minden külső weboldalra mutató linket, ahol <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">a_content</a> hook-ot használják, új böngészőfülön kell megnyitni a target="_blank" attribútummal. A rel="noopener noreferrer nofollow" attribútumot is hozzáadjuk a fokozott biztonság és a SEO előnyei érdekében.

en: Force the usage of the sender name/email defined above. It will override those set by other plugins.
hu: A fent megadott feladó név/e-mail cím használatának kikényszerítése. Ez felülírja a más bővítményekben beállítottakat.

en: Full AVIF support requires that your server / hosting has <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">GD extension</a> compiled with AVIF support in PHP 8.1 or greater, or, <a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick 7.0.25 or greater</a> installed. Without either, you can still upload AVIF files but without auto-generation of the smaller thumbnail sizes. A majority of <a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">modern desktop and mobile browsers</a> support the display of AVIF files.
hu: A teljes AVIF-támogatás megköveteli, hogy a szerverén/tárhelyén a PHP 8.1 vagy nagyobb verziójú AVIF-támogatással fordított <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">GD-bővítmény</a>, vagy az <a href="https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick 7.0.25 vagy nagyobb verziójú ImageMagick</a> telepítve legyen. Egyik nélkül is feltölthet AVIF fájlokat, de a kisebb méretű miniatűrök automatikus generálása nélkül. A <a href="https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">modern asztali és mobil böngészők</a> többsége támogatja az AVIF fájlok megjelenítését.

en: Get ASE Pro
hu: Szerezd meg az ASE Pro-t

en: Get It Now
hu: Szerezd meg most

en: Give the admin menu more room to better accommodate wider items.
hu: Adj nagyobb helyet az admin menünek, hogy jobban elférjenek a szélesebb elemek.

en: Heading
hu: Címsor

en: Heartbeat Control
hu: Heartbeat kontrol

en: Help others discover ASE and maybe <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">translate</a> to your language.
hu: Segítsen másoknak felfedezni az ASE-t, vagy <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">lefordítani</a> az Ön nyelvére.

en: Hide Admin Bar
hu: Admin sáv elrejtése

en: Hide Admin Notices
hu: Admin értesítések elrejtése

en: Hide admin bar on the frontend for all or some user roles.
hu: Az admin sáv elrejtése a weboldalon mindegyik vagy néhány felhasználói szerepkör esetében.

en: Hide until toggled
hu: Elrejtés, amíg nem kapcsolod át

en: I've reviewed
hu: Átnéztem

en: I've shared
hu: Megosztottam

en: IP Address<br />Last Username
hu: IP cím<br />Utolsó felhasználónév

en: If set, the following SMTP service/account wil be used to deliver your emails.
hu: Ha be van állítva, a következő SMTP szolgáltatást/fiókot fogja használni az e-mailek kézbesítéséhez.

en: If set, the following sender name/email overrides WordPress core defaults but can still be overridden by other plugins that enables custom sender name/email, e.g. form plugins.
hu: Ha be van állítva, a következő feladó neve/e-mail címe felülírja a WordPress alapértelmezett értékeit, de más, egyéni feladó nevet/e-mail címet engedélyező bővítmények, pl. űrlap bővítmények még mindig felülírhatják.

en: If something goes wrong</strong> and you need to regain access to your account as an administrator, please visit the following URL: <br /><strong>%s</strong><br /><br />If you use <strong>Ninja Firewall</strong>, please uncheck "Block attempts to gain administrative privileges" in the Firewall Policies settings before you try to view as a non-admin user role to <strong>prevent being locked out</strong> of your admin account.
hu: Ha valami rosszul sül el a</strong> címen, és adminisztrátorként vissza kell szerezned a fiókjodhoz való hozzáférést, kérjük, látogass el a következő URL-címre: <br /><strong>%s</strong><br /><br />Ha a <strong>Ninja tűzfalat</strong> használod, kérjük, vedd le a tűzfal házirend beállításaiban a "Rendszergazdai jogosultságok megszerzésére irányuló kísérletek blokkolása" jelölőnégyzetet, mielőtt nem rendszergazdai felhasználói szerepkörben próbálna hozzáférni, hogy <strong>elkerülje</strong> az admin-fiókból való <strong>kizárást</strong>.

en: Image Sizes Panel
hu: Képméretek panel

en: Image Upload Control
hu: Képfeltöltés kontrol

en: Improve the usefulness of listing pages for various post types and taxonomies, media, comments and users by adding / removing columns and elements.
hu: A különböző bejegyzés típusok és taxonómiák, média, megjegyzések és felhasználók listázási oldalainak hasznosságának javítása oszlopok és elemek hozzáadásával/eltávolításával.

en: Insert &lt;head&gt;, &lt;body&gt; and &lt;footer&gt; Code
hu: &lt;head&gt;, &lt;body&gt; és &lt;footer&gt; kód beillesztése

en: Invalid username/email or incorrect password.
hu: Érvénytelen felhasználónév/e-mail cím vagy helytelen jelszó.

en: Keep as is
hu: Maradjon úgy, ahogy van

en: Last
hu: Utolsó

en: Last Attempt On
hu: Utolsó kísérlet

en: Last Login
hu: Legutóbbi bejelentkezés

en: Last Login Column
hu: Utolsó bejelentkezés oszlop

en: Last Modified
hu: Utoljára módosítva

en: Left Side
hu: Bal oldal

en: Limit Login Attempts
hu: Bejelentkezési kísérletek korlátozása

en: Limit to
hu: Korlátozása

en: Lines
hu: Sorok

en: List view
hu: Lista nézet

en: Log In/Out Menu
hu: Bejelentkezés/Kijelentkezés menü

en: Log In/Out | Register
hu: Bejelentkezés/Kilépés | Regisztráció

en: Log when users on the site last logged in and display the date and time in the users list table.
hu: Naplózza, hogy a felhasználók mikor jelentkeztek be utoljára a weboldalra, és megjeleníti a dátumot és az időpontot a felhasználók listájának táblázatában.

en: Login ID Type
hu: Bejelentkezési azonosító típusa

en: Looks like some of these free enhancements have been useful for your site?
hu: Úgy tűnik, hogy néhány ingyenes fejlesztés hasznos volt az oldalad számára?

en: Maintenance Mode
hu: Karbantartás üzemmód

en: Maintenance mode is currently enabled for this site.
hu: A karbantartási mód jelenleg engedélyezve van a weboldalon.

en: Manage ads.txt and app-ads.txt
hu: Az ads.txt és az app-ads.txt kezelése

en: Manage robots.txt
hu: Robots.txt kezelése

en: Max height:
hu: Max. magasság:

en: Max width:
hu: Max. szélesség

en: Media Library Infinite Scrolling
hu: Médiatár Végtelen görgetés

en: Media Replacement
hu: Média csere

en: Modify
hu: Módosítás

en: Modify the interval of the WordPress heartbeat API or disable it on admin pages, post creation/edit screens and/or the frontend. This will help reduce CPU load on the server.
hu: Módosítsa a WordPress heartbeat API intervallumát, vagy tiltsa le az admin oldalakon, a bejegyzések létrehozásának/szerkesztésének képernyőin és/vagy a frontendben. Ez segít csökkenteni a szerver CPU-terhelését.

en: Multiple User Roles
hu: Több felhasználói szerepkör

en: Never
hu: Soha

en: New login URL:
hu: Új bejelentkezési URL:

en: Next
hu: Következő

en: No data available in table
hu: Nincs rendelkezésre álló adat a táblázatban

en: No matching records found
hu: Nem található egyező rekord

en: None
hu: Nincs

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Notices
hu: Értesítések

en: Obfuscate Author Slugs
hu: Szerző url elfedése

en: Obfuscate email address to prevent spam bots from harvesting them, but make it readable like a regular email address for human visitors.
hu: Titkosítja az e-mail címet, hogy megakadályozza a spamrobotok általi begyűjtését, de az emberi látogatók számára olvashatóvá teszi, mint egy hagyományos e-mail címet.

en: Obfuscate publicly exposed author page URLs that shows the user slugs / usernames, e.g. <em>sitename.com/author/username1/</em> into <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>, and output 404 errors for the original URLs. Also obfuscates in /wp-json/wp/v2/users/ REST API endpoint.
hu: A nyilvánosan elérhető szerzői oldal URL-címeinek elfedése, amely a felhasználói slugs/felhasználóneveket mutatja, pl. <em>weboldalad.hu/author/username1/ből</em> <em>weboldalad.hu/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>, és 404 hibaüzenet az eredeti URL-ek számára. A /wp-json/wp/v2/users/ REST API végpontban is elrejti.

en: On admin pages
hu: Az admin oldalakon

en: On post creation and edit screens
hu: A hozzászólás létrehozására és szerkesztésére szolgáló képernyőkön

en: On the frontend
hu: Használd ezt a shortcode-ot a meta mező megjelenítéséhez a weboldalon.

en: Oops, something went wrong</span>.<br />Please double check your settings and the destination email address.
hu: Hoppá, valami elromlott</span>.<br />Kérjük, ellenőrizd még egyszer a beállításokat és a cél e-mail címet.

en: Open All External Links in New Tab
hu: Minden külső link megnyitása új lapon

en: Optimizations
hu: Optimalizálás

en: Or, help improve ASE by <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">providing feedback</a>.
hu: Vagy segítsen az ASE fejlesztésében <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">visszajelzés küldésével</a>.

en: Order
hu: Sorrend

en: Password
hu: Jelszó

en: Password Protection
hu: Jelszóvédelem

en: Password protection is currently enabled for this site.
hu: A jelszavas védelem jelenleg engedélyezve van a weboldalon.

en: Password-protect the entire site to hide the content from public view and search engine bots / crawlers. Logged-in administrators can still access the site as usual.
hu: Jelszóval védje a teljes weboldalt, hogy elrejtse a tartalmat a nyilvánosság és a keresőmotorok botjai / crawler-ek elől. A bejelentkezett adminisztrátorok továbbra is a szokásos módon férhetnek hozzá az oldalhoz.

en: Perform 301 (permanent) redirect to the homepage for all 404 (not found) pages.
hu: 301-es (állandó) átirányítás a főoldalra minden 404-es (nem található) oldal esetében.

en: Perform Replacement
hu: Hajtsa végre a cserét

en: Please clear your cache</strong> after enabling or disabling maintenance mode. This ensures site visitors see either the maintenance page or the actual content of each page.
hu: Kérjük, a karbantartási üzemmód engedélyezése vagy letiltása után töröld a gyorsító tárat</strong>. Ez biztosítja, hogy a weboldal látogatói vagy a karbantartási oldalt, vagy az egyes oldalak tényleges tartalmát lássák.

en: Please consider supporting ASE.
hu: Kérlek, fontold meg az ASE támogatását.

en: Prevent bloating the database by limiting the number of revisions to keep for some or all post types supporting revisions.
hu: Az adatbázis felduzzasztásának megakadályozása a revíziók számának korlátozásával, hogy egyes vagy minden revíziót támogató bejegyzés típusok esetében korlátozza a megtartandó revíziók számát.

en: Prevent brute force attacks by limiting the number of failed login attempts allowed per IP address.
hu: Az IP-címenként engedélyezett sikertelen bejelentkezési kísérletek számának korlátozásával megakadályozhatja a nyers erővel (brute force) végrehajtott támadásokat.

en: Prevent smaller components from running or loading. Make the site more secure, load slightly faster and be more optimized for crawling by search engines.
hu: A kisebb komponensek futásának vagy betöltésének megakadályozása. Biztonságosabbá teszi a weboldalt, kissé gyorsabban betöltődik, és jobban optimalizálható a keresőmotorok általi feltérképezésre.

en: Previous
hu: Előző

en: Product Image
hu: Termékkép

en: Protect your site from brute force, DOS and DDOS attacks via <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>. Also disables trackbacks and pingbacks.
hu: Védjed weboldalad a nyers erővel, DOS- és DDOS-támadásokkal szemben az <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a> segítségével. Letiltod a trackbackeket és a pingbackeket is.

en: Re-enable infinite scrolling in the grid view of the media library. Useful for scrolling through a large library.
hu: A végtelen görgetés újra engedélyezése a médiatár rácsos nézetében. Hasznos ha sok elem található a médiatárban.

en: Redirect 404 to Homepage
hu: 404 átirányítás a honlapra

en: Redirect After Login
hu: Átirányítás bejelentkezés után

en: Redirect After Logout
hu: Átirányítás a kijelentkezés után

en: Redirect to:
hu: Átirányítás ide:

en: Registered
hu: Regisztrálva

en: Registration Date Column
hu: Regisztráció ideje oszlop

en: Remove 'Howdy'
hu: Távolítsa el a ‘Üdv’ szót

en: Remove WordPress logo/menu
hu: WordPress logó/menü eltávolítása

en: Remove comments column
hu: Hozzászólás oszlop eltávolítása

en: Remove comments counter/link
hu: Hozzászólás száma/link eltávolítása

en: Remove customize menu
hu: Testreszabás menü eltávolítása

en: Remove new content menu
hu: Új tartalom menü eltávolítása

en: Remove tags column (for posts)
hu: Címkék oszlop eltávolítása (hozzászólásokhoz)

en: Remove the Help tab and drawer
hu: A Súgó fül és a fiók eltávolítása

en: Remove updates counter/link
hu: Frissítések száma/link eltávolítása

en: Remove various elements from the admin bar.
hu: Különböző elemek eltávolítása az admin sávból.

en: Replace Media
hu: Csere

en: Resize newly uploaded, large images to a smaller dimension and delete originally uploaded files. BMPs and non-transparent PNGs will be converted to JPGs and resized.
hu: Újonnan feltöltött, nagyméretű képek átméretezése kisebb méretre, valamint az eredetileg feltöltött fájlok törlése. A BMP-ket és a nem átlátszó PNG-ket JPG-é alakítjuk és átméretezzük.

en: Restrict login ID to username or email address only.
hu: A bejelentkezési azonosítót csak felhasználónévre vagy e-mail címre korlátozhatja.

en: Review
hu: Értékelés

en: Revisions Control
hu: Felülvizsgálat ellenőrzése

en: Right Side
hu: Jobb oldal

en: SE Visibility: OFF
hu: Keresőmotor láthatóság: KI

en: SVG Upload
hu: SVG feltöltés

en: Save Changes
hu: Módosítások mentése

en: Search Engines Visibility Status
hu: Keresőmotorok láthatóságának állapota

en: Search engines are discouraged from indexing this site. Click to change the settings.
hu: A keresőmotorok nem indexelik ezt az oldalt. Kattints ide a beállítások módosításához.

en: Search:
hu: Keresés:

en: Security
hu: Biztonság

en: Select New Media File
hu: Új média fájl kiválasztása

en: Select an Image
hu: Kép kiválasztása

en: Send Now
hu: Küldés

en: Sending test email...
hu: Teszt e-mail küldése...

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after login.
hu: Egyéni átirányítási URL beállítása minden vagy néhány felhasználói szerepkör számára bejelentkezés után.

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after logout.
hu: Egyéni átirányítási URL beállítása minden vagy néhány felhasználói szerepkör számára kijelentkezés után.

en: Set custom sender name and email. Optionally use external SMTP service to ensure notification and transactional emails from your site are being delivered to inboxes.
hu: Egyéni feladó név és e-mail cím. Opcionálisan használjon külső SMTP szolgáltatást annak biztosítására, hogy a weboldalról érkező értesítések és tranzakciós e-mailek eljussanak a postafiókokba.

en: Set interval to once every
hu: Állítsa be az intervallumot minden

en: Set the password:
hu: Állítsd be a jelszót:

en: Set width to
hu: Szélesség beállítása

en: Share about ASE on:
hu: Oszd meg az ASE-t itt:

en: Show All
hu: Összes megjelenítése

en: Show Custom Taxonomy Filters
hu: Egyedi taxonómia szűrők megjelenítése

en: Show ID column
hu: ID oszlop megjelenítése

en: Show ID in action rows along with links for Edit, View, etc.
hu: ID megjelenítése a műveletsorokban a Szerkesztés, Megtekintés stb. linkekkel együtt.

en: Show Less
hu: Kevesebb megjelenítése

en: Show _MENU_ entries
hu: _MENU_ bejegyzések megjelenítése

en: Show a customizable maintenance page on the frontend while performing a brief maintenance to your site. Logged-in administrators can still view the site as usual.
hu: Egy testreszabható karbantartási oldal megjelenítése a kezdőoldalon, miközben rövid karbantartást végez a webhelyen. A bejelentkezett adminisztrátorok továbbra is a szokásos módon tekinthetik meg az oldalt.

en: Show additional filter(s) on list tables for hierarchical, custom taxonomies.
hu: További szűrő(k) megjelenítése a listatáblázatokon hierarchikus, egyéni taxonómiákhoz.

en: Show admin bar status when search engines are set to be discouraged from indexing the site. This is set through a "Search engine visibility" checkbox in Settings >> Reading.
hu: Az admin sáv állapotának és az admin értesítésének megjelenítése, ha a keresőmotorok úgy vannak beállítva, hogy ne indexeljék az oldalt. Ezt a Beállítások» Olvasás menüpontban található "Keresőmotorok láthatósága" jelölőnégyzet segítségével lehet beállítani.

en: Show excerpt column
hu: Kivonat oszlop megjelenítése

en: Show featured image column
hu: Kiemelt kép oszlop megjelenítése

en: Show file size column in media library
hu: Fájlméret oszlop megjelenítése a médiatárban

en: Show last modified column
hu: Utolsó módosítás oszlop megjelenítése

en: Show quick summary of the system the site is running on to admins, in the "At a Glance" dashboard widget. This includes the web server software, the PHP version, the database software and server IP address.
hu: Az adminok számára gyors összefoglaló a rendszerről, amelyen a weboldal fut, az “Áttekintések műszerfal widgetben. Ez tartalmazza a webszerver szoftverét, a PHP verzióját, az adatbázis szoftverét és a szerver IP-címét.

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
hu: 0 bejegyzésből 0-tól 0-ig

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
hu: Mutassa _START_ to _END_ of _TOTAL_ bejegyzést

en: Site Identity on Login Page
hu: Oldalazonosság a bejelentkezési oldalon

en: Stripes
hu: Csíkok

en: Test email was successfully processed</span>.<br />Please check the destination email's inbox to verify successful delivery.
hu: A teszt e-mail sikeresen elküldve</span>.<br />Kérjük, ellenőrizd az e-mail fiókot a sikeres kézbesítés ellenőrzéséhez.

en: The current file will be replaced with the uploaded / selected file (of the same type) while retaining the current ID, publish date and file name. Thus, no existing links will break.
hu: Az aktuális fájl cserélődik a feltöltött / kiválasztott fájlra (azonos típusú), az aktuális azonosító, közzétételi dátum és fájlnév megtartása mellett. Így a meglévő linkek nem vesznek el.

en: This site is undergoing maintenance for an extended period today. Thanks for your patience.
hu: Ez az oldal ma hosszabb ideig karbantartás alatt áll. Köszönjük türelmét.

en: To exclude an image from conversion and resizing, append '-nr' suffix to the file name, e.g. bird-photo-4k-nr.jpg
hu: Ha ki akarod zárni a képet a konvertálásból és a méretváltoztatásból, írd az '-nr' utótagot a fájlnévhez, pl. bird-photo-4k-nr.jpg

en: Translate
hu: Fordítás

en: Trigger publishing of scheduled posts of all types marked with "missed schedule", anytime the site is visited.
hu: Az "elmaradt ütemezés" jelzéssel ellátott minden típusú, ütemezett bejegyzés közzétételének kiváltása, bármikor, amikor az oldalra látogatnak.

en: Use Selected Image
hu: Használja a kiválasztott képet

en: Use a shortcode like the following examples to display an email address on the frontend of your site: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> to display the email on it's own line</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> to show the email inline</li>
            		</ul>
hu: A következő példákhoz hasonló rövidkóddal jeleníthetsz meg egy e-mail címet a weboldaladon: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> az e-mail cím egy sorban történő megjelenítéséhez</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> az e-mail megjelenítéséhez a szöveg között</li>
            		</ul>

en: Use the site icon and URL to replace the default WordPress logo with link to wordpress.org on the login page. Go to <a href="%1$s">General Settings</a> or the <a href="%2$s">Customizer</a> to set or change your site icon.
hu: A weboldal ikonjával és URL-címével cserélje le az alapértelmezett WordPress logót a wordpress.org linkre a bejelentkezési oldalon. A weboldal ikonjának beállításához vagy módosításához lépj az <a href="%1$s">Általános beállítások</a> hoz, vagy a <a href="%2$s">Testreszabáshoz</a>.

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username only
hu: Csak felhasználónév

en: Utilities
hu: Segédprogramok

en: Validate with:
hu: Érvényesítsd a következőkkel:

en: Various Admin UI Enhancements
hu: Különféle Admin UI fejlesztések

en: Various, smaller enhancements for different parts of the admin interface.
hu: Különféle, kisebb fejlesztések az adminisztrációs felület különböző részeihez.

en: View
hu: Megtekintés

en: View Admin as Role
hu: Admin mint szerepkör megtekintése

en: View Content
hu: Tartalom megtekintése

en: View admin pages and the site (logged-in) as one of the non-administrator user roles.
hu: Az admin oldalak és a weboldal megtekintése (bejelentkezve) a nem adminisztrátori felhasználói szerepkörök egyikeként.

en: We'll be back soon.
hu: Hamarosan visszatérünk.

en: Welcome to WordPress
hu: Üdvözöl a WordPress

en: Wider Admin Menu
hu: Szélesebb Admin menü

en: Write a quick, 5-star review for ASE
hu: Írjon egy gyors, 5 csillagos értékelést az ASE-ról

en: e.g. backend
hu: pl. backend

en: failed login attempts allowed before 15 minutes lockout
hu: sikertelen bejelentkezési kísérletek engedélyezettek a 15 perces zárolás előtt

en: for:
hu: neki:

en: lockout(s) will block further login attempts for 24 hours
hu: a zárolás24 órán keresztül blokkolja a további bejelentkezési kísérleteket

en: pixels <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
hu: pixel <span class="faded">(alapértelmezett 1920 pixel)</span>

en: pixels. <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
hu: pixel. <span class="faded">(Az alapértelmezett érték 1920 pixel)</span>

en: revisions for:
hu: felülvizsgálatok:

en: with AVIF support
hu: AVIF támogatással

en: without AVIF support
hu: AVIF támogatás nélkül
